IMG_4020 IMG_4015

Started my day with a lovely brunch with my man at Coffee Room. We had smoothie bowls, avocado toast, some vegan cake and chai lattés. It was so damn good and we were so fool afterwards hehe.. Love that place!
// Dnešní den jsem začala skvělým brunchem s přítelem v Coffee Room. Měli jsme smoothie bowls, toast s avokádem, veganskou bábovku a chai latté. Bylo to neskutečně dobré a oba jsme byli úplně přecpaní hehe.. Miluju to tam!

IMG_4022 IMG_4024

My boyfriend had some meetings in the afternoon so I went shopping meanwhile, I bought a beautiful white top and jeans at Zara. I'm gonna show you the pieces in some outfit photos when it finally stops snowing and freezing.
// Odpoledne měl přítel nějaké schůzky, takže jsem ve volném čase prošla pár obchodů a v Zaře jsem si koupila krásný bílý topík a džíny. Určitě vám obojí ukážu v nějakém outfitu, pokud teda konečně přestane sněžit a mrznout. 

IMG_4026

Beetroot, lime, carrots and apples, such a yummy combo!
// Řepa, limetka, mrkev a jablko, výborná kombinace!

IMG_4028

And we finally saw the new Beauty and The Beast, it was sooo lovely. Sorry for such a late update, we got home just a while ago. I can't wait to go to bed now. Good night babes! x
// A konečně jsme viděli novou Krásku a zvíře, je to vážně boží. Omlouvám se, že přispívám tak pozdě, přijeli jsme domů teprve před chvílí. Už se vážně těším do postele. Dobrou noc! x 

7 comments

Reply

To vypadá jako super den ? Těším se na outfit a na lepší počasí taky. Je to děsivý, když jedu do školy a sněží ? Na Krásce a zvířeti jsme byli v pátek a také se nám to moc líbilo ? Krásný den Markétko ?

Reply

Viď, jak v prosinci 🙁 A byli jste s dabingem nebo titulky? My jsme omylem šli na českou verzi, ale i tak to bylo fakt moc hezký 🙂 Krásný den i Tobě, Hani <3

Reply

S dabingem. Ale moc to nevadilo ? Jsme říkali že jsme alespoň stíhali o čem jsou ty písničky ačkoliv ty jsou nejhezčí právě v původním znění ? Děkuji ? Ještě poslední hodina a hurá domů ?

Reply

Beautiful post!!! These brunches are my favorites <3

http://www.discoveringtrend.blogspot.it

Reply

Thank you! I agree <3 x

Reply

To jedlo vyzerá úžasne. Tam by som sa raz rada pozrela a niečo ochutnala. 

Krásku a zviera sa tiež chystám vidieť. Som na to veľmi zvedavá.

http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

Reply

Až budeš v Praze, tenhle podnik je must-visit!! 🙂 xx

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.