Ta dušička, která mi před pár měsíci dala najevo, že už je připravená a chce k nám přijít, bude holčička <3 Moje intuice mě v tomhle případě teda naprosto zklamala, haha, od začátku jsem si myslela, že to bude chlapeček a skoro všichni z rodiny a kamarádů si to mysleli taky. Teď se ale samozřejmě nemůžeme dočkat malé princezny. Musím říct, že jsem se musela smát, když jsem před pár týdny přidala do stories boomerang o tom, že už víme pohlaví, a přišlo mi několik desítek zpráv, že Vilda vypadá tak šťastně, že to určitě musí být kluk. Je totiž z holčičky tak nadšený, že už letos třeba dostala malou kytičku k MDŽ 😀 Bude taková ta úplně typická tatínkova holčička, hehe <3 Já jsem vždycky doufala, že jednou budu mít dceru, se kterou budu mít tak silné pouto, jako mám já ke svojí mamince. A za pár měsíců už tady bude s námi. Ta představa mi pořád připadá naprosto neuvěřitelná. Nemůžu se dočkat!


The little soul that I felt a few months ago is ready and wants to come to the world is a girl <3 So my intuition was completely wrong, haha, I was so sure it was a boy and most of our friends and family thought the same. But of course now we’re so excited to meet this little princess. I have to say it was so funny when a few weeks ago I posted a boomerang on my IG stories and I received dozens of messages that my husband looks so happy it must be a boy. Because he’s so happy he’s gonna be a girl’s daddy, he even bought her a little flower for International Womens Day 😀 It’s gonna be that typical daddy’s little girl, hehe <3 I’ve always hoped I’ll have a daughter with who I’ll have that strong connection like I have with my mother. And in just a few months she’ll be here with us. It’s feels so unreal. I can’t wait to meet her!

19 comments

Reply

Markétko, moc Vám gratuluju! Mým snem je taky mít jednou holčičku, tak uvidím co mi jednou osud nadělí! Krásný duben!

Reply

Markétko gratuluji?. Mám 4letého syna a 10měsíční dceru. U syna jsme si nenechali říct co to bude, takže překvápko a u druhé jsem si to nechala říct a od začátku jsem tušila že to bude holka i když okolí si myslelo opak. Byla tak trochu vysněná, protože z manželovi strany se rodí poslední generaci jen kluci?.
Užívej si ten pocit být součástí něčeho nového, je to krásný pocit, občas mi ten vrkot v bříšku chybí a ono to tak strašně uteče ?. A příště třeba vyjde i ten kluk?
Měj se krásně, klidný porod a buďte obě hlavně zdraví ❤

Reply

Markétko, všechno nejkrásnější k narozeninám???

Reply

Moc Vám oběma gratuluju k holčičce ? mám taky jednu malou princeznu (občas pěkná čertice?) taky bych si moc prala, aby jsme měly spolu hezky ?a za par dni z ni bude velká sestřička ?

Reply

Ahoj Markétko. Napsala jsi to moc hezky až mě to zahřalo na duši. Také mám doma malou princeznu které budou letos na podzim už 3 roky. Užívejte si to od první sekundy protože ať chcete nebo šílené ten čas letí a ikdyz jsem si užívala každou minutu tak i tak nemůžu uvěřit že už je tak veliká a vykecava nám díru do hlavy ?. Jsou to miláčkove ❤️ určitě budete skvělý rodiče a hlavně je z vás cítíš že tě princeznicce dáte tolik lásky že to ani nebude stíhat vstřebávat. Sluší vám to. Opatruj se a přeji vám hlavně zdraví!

Reply

A já tipovala taky chlapecka ?
My už máme holky dvě ?, jedna bude mít v červenci 3 a druhá v květnu 1. Šílené to letí, ani tomu nechci verit. A i když je to někdy náročné, nikdy bych neměnila.
Přeji hlavně zdraví a spoustu krásných dní.

Reply

Markétko moc vám gratuluji!!! Já si říkala, ze asi budeš mít holčičku, ale tak jak jsi to řekla ty, i já si říkala u nás, ať to je cokoliv, hlavně ať to je zdravé!!! ♥️??

Reply

Markétko, moc Vám gratuluji k holčičce ? Úplně mě tento článek i video dojalo, je to nádherný ❤️

Reply

To je tak krásný, při sledování videa, kdy se rozletěly růžové konfety se mi rozzářil úsměv, úpně mě to dojalo v tu chvíli. 🙂 jsem zvědavá jaké jméno máte pro malou vybráno. 🙂

Reply

Markétko, to jsou pěkné fotky budete skvělý rodiče hlavně hodně moc zdravíčka přeji ??? Je vidět že Vilda je správný chlap takový se dnes už málo vidí ??
Jednou bych také chtěla mít malou princeznu ale osud zařídí po svém a uvidí se jestli budu mít jednou svou rodinu. ?

Reply

Moc moc gratuluju! ?
Taky jsem si celou dobu myslela, že to bude kluk! Myslím, že holčička bude ta nejkrásnější, jeslikož zdědila geny od tebe i od Vildy ?
Naprosto vám přeju štěstí a drž se v téhle době!

Reply

Ahoj Markét, měla jsem to stejně, celou dobu jsem si myslela, že to bude chlapeček a už máme doma skoro 4 měsíce krásnou princeznu. Pohlaví miminka jsme si nenechali říct, tak to u porodu bylo opravdu překvapení ? Manžel to naplánoval dokonale, říkal, že by byl raději za holčičku a chtěl, aby přišla ve čtvrtek a obojí se mu splnilo. Ta naše malá, sladká kobliha poslouchá už od narození ? mějte se krásně a přeji, aby šlo vše, až do konce těhotenství, tak jak má a aby vám ta vaše princezna dělala jen samou radost ?

Reply

Moc gratuluji k holčičce… Krásná zpráva… Popravdě jsem si myslela že to bude chlapeček… Hihi… Mějte se rádi a děkuji za váš ❤️❤️❤️ krásný jaro Markétko… Jste krásná rodinka…. Miluji vás ?❤️❤️

Reply

Moc pěkné video i článek ? Ono se nedá úplně na ty babské rady spoléhat. Ale ve videu mě to rozesmálo a schválně jsem si říkala jak jsem to měla já když jsem čekala syna a ještě o tom nevěděla. My s manželem jsme měli taky rozdělené pohlaví on chtěl holku a já kluka, jména už jsme měli dopředu taky vymyšlené.
Já si celý první trimestr myslela, že je to na 100% holka, protože jsem měla strašný akné (to ty hormony), zvracela jsem, často jsem měla nevolnosti dopoledne, pořád bych spala, sladké jsem vůbec nejedla ale naopak mandarinky ty do mě padaly jako do studny, moc jsem si však přála už od dětství chlapce, ale pořád mi neseděli ty příznaky jaké jsem měla. Nakonec to bylo nejkrásnější překvapení na utz, syn se rozhodl že mi tedy ukáže že žádná holka není rozevrel nohy a produciroval se na obrazovce, no pěknej exibicionista! 😀 Tak to byla sranda. Přeji moc zdravíčka Vám 4 !

Reply

Ahojky Marketko,moc GRATULUJI k holčičce. Ja mám doma dvě a ač jsem chtěla kloučka,nelituji a nemenila bych. Já jsem tedy tipovala dle bříška chlapečka,ale pak dle výrazu Vildy,když už jste věděli jsem su myslela na holčičku. Oni si ty tatínky umí omotat kolem prstu už v bříšku. Přeji vám oběma hlavně hodně zdraví. My teď s tou maličkou se zdravím trochu bojujeme,dokonce jsme byly i v nemocnici a pořád chodíme na kontrolní náběry,ale věřím,ze to bude brzy v pořádku. Držím palce a přeji jen to nejlepší ?

Reply

Markétko moc gratuluji. Tvé články jsou vždycky plné emocí. Musím říct, že mi k tobě sedí obě pohlaví jak holčička tak i chlapeček. A věřím, že jednou budeš mít pohlaví obě.

Reply

Moc Vám gratuluju, Markétko! Měla jsem obrovskou radost, když Vilda psal na instagram, že to bude nakonec Vildinka. 😀 U videa jsem se moc nasmála. Také jsem si od začátku myslela, že to bude kluk. 🙂 Ať je to cokoliv, hlavně, ať jste všichni zdraví! <3
Tereza’s journal

Reply

Moje intuice mi zas říkala, že to bude holčička, i když sem vnímala od tebe náznaky, že ty bych ráda toho chlapečka. Ani nevím, kdy jsem tohle poznala. Každopádně přeji malé, ať je hlavně zdravá! 🙂

Reply

Mockrát děkuju za všechny komentáře a gratulace, holky ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.