Processed with VSCO with a4 preset

IMG_9574 IMG_9427 79F3A3F5-127B-4683-BFAA-6B9ACE3FE77E IMG_9456

Krásné pondělí! Doufám, že jste měli fajn den. Ten můj byl dost pracovní a pár hodin jsem strávila i na úřadech. Proč je s tou svatbou tolik papírování?! Haha. Zítra mám další nabitý den, mám ještě nějaké zařizování před tím, než odletíme na líbánky.  Přemýšlím, že zítra začnu natáčet další vlog, ve kterém bych vám ukázala, jak se připravujeme na dovču. Bavilo by vás to? Ještě mám ale nesestříhané dvě videa – jedno z týdne, kdy jsme měli svatbu (na kterém teď pracuji) a jedno z Karlových Varů. A když už jsme u Varů, dnes mám pro vás pár fotek, co se mi podařilo udělat mobilem. Celý týden utekl tak rychle, Vilda měl spoustu práce, takže jsem vždycky půl dne byla sama, ale i přesto mi připadá, že jsme tam byli tak dva dny. Nejlepší část týdne bylo ale setkávání s vámi, ani nevíte, jakou mi dělá radost, když mě oslovíte a prohodíme pár slov. Jste boží! Užijte si zbytek večera, já jdu zrovna udělat večeři a pustíme si k tomu seriál. Umíte si představit, jaký je to pocit, když si po x měsících můžeme jen tak pustit seriál? Během státnic to pro nás oba bylo nedosažitelné blaho, tak si to teď užíváme o to víc! 


Happy Monday babes! Hope you had a nice day. I was working all day and spent a few hours doing paperwork abour the wedding (I changed my last name). Tomorrow's a busy day as well, I have a lot of things to do before our honeymoon. I'm thinking about starting a new vlog where I would shouw you how I'm preparing for our travels. Would you like to see that? I still have to edit two vlogs – one from the week of our wedding (I'm working on that now) and one from Karlovy Vary. And when I'm talking about Vary, I have some photos I took with my iPhone when we were there! The whole week went by so quickly, my husband was working a lot so I spent a lot of time by myself, but I was super busy as well so it feels like we were there for two days. But the best part about the trip was meeting you guys, you can't even imagine how happy I am when you come up to me and we chat for a while. You guys are awesome! Enjoy the rest of the evening, I'm gonna start making dinner now and we're gonna watch some series. You have no idea how awesome it feels to just chill and watch series after these crazy months when we just couldn't do things like that. So we make the most of it now haha! 

8 comments

Reply

Jasně, že by nás to bavilo <3

Reply

Marketko určitě by nás to zajímalo (mě ?).

Reply

Souhlasím, že bavilo. Určitě opět natáčej. Vlogy od tebe jsou nejlepší. :D* :)) 

Reply

Určitě by nás bavilo ?? hezky den, Marketko! 

Reply

Krasny fotky Market!!! <3

Reply

Markétko, jaká je ta knížka? ) A napadlo mě, že když tvoje videa ohledně jídla mají takové pozitivní ohlasy, co někdy natočit týdení vlog o jídle a vaření? Mě by to bavilo moc, ale možná by to bylo asi naročné natáčení.. 

Reply

Zatím jsem na začátku, tak nechci předbíhat, až jí dočtu, určitě dám vědět! 🙂 Jinak týdenní vlog by byl asi nad moje síly, ono je dost náročné natáčet i ten den 😀 Snažím se jídlo průběžně ukazovat v klasických vlozích, podle mě to alespoň pro představu snad stačí 🙂 xx

Reply

Určitě by nás to bavilo Markét, vlogy jsou nejvíc 🙂 určitě odpočívejte, zasloužíte si to po těch všech přípravách a učení se!*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.