When he says „Babe, I found some really cool places for taking outfit photos“, you know you found the right guy haha. Hashtag life with a blogger. This photo above is from Greece three years ago, it was our first real vacation together. I love to travel with him, it’s the best thing I know. I don’t know if I told you already, but my boyfriend is going to study abroad with Erasmus the next semester. He’s gonna spend four months in Austria, which is pretty close, but still, we’re probably gonna see each other only like once or twice a month. It sucks. I sometimes get emails where you ask me for long distance relationship tips, I think that the most important thing is to realize it’s not the end of the world, it’s a great challenge for your relationship and eventually you’re gonna spend the rest of your lives together so just stay strong, you can do it. It has many positives too, it’s only about your attitude. xx

//

Když vám řekne „Zlato, našel jsem pár super míst na focení outfitů“, víte, že jste našla toho pravého haha. Hashtag život s blogerkou. Tahle fotka je z Řecka před třemi lety, byla to naše první opravdová dovolená, na kterou jsme jeli. Miluju cestování s ním, je to ta nejlepší věc, kterou znám. Nevím, jestli jsem vám to už psala, ale přítel na příští semestr odjíždí na Erasmus. Bude čtyři měsíce v Rakousku, což je naštěstí docela blízko, ale stejně se nejspíš uvidíme jenom jednou až dvakrát do měsíce. Hrůza. Občas mi chodí emaily s otázkami na vztah na dálku, podle mě je důležité si uvědomit, že to není konec světa, je to skvělá výzva pro váš vztah a nakonec spolu třeba strávíte zbytek života, tak prostě zůstaňte silní a zvládnete to. Má to i spoustu pozitiv, záleží jen na vašem přístupu. xx

8 comments

Reply

Miláčci?

Reply

<3 <3 <3

Reply

Nepochybuju o tom, že byste to nezvládli. Jste vyjímeční a osudoví a nejlepší <3 Závidím Vám už jak dlouho 😀 jenom v dobrý, samozřejmě 😀 třeba mě to taky čeká :), i když vím, že tohle se poštěstí málo komu :/.

Reply

Jé, moc děkujem <3 Určitě jo, příjde to ve chvíli, kdy to budeš nejmíň čekat :*

Reply

Presne na tej pláži dole som bola. Už je to dosť rokov, ale bola to jedna z najlepších dovoleniek akú som kedy zažila. Rada by som sa tam niekedy vrátila. 

A máš pravdu, záleží ako sa k tomu človek postaví. Netreba sa hneď trápiť a myslieť negatívne, keď sa to ešte ani nedeje. Čas ukáže ako to pôjde. A bude to aj taká menšia skúška vášho vzťahu. Myslím si, že sa to dá prekonať. Prajem vám šťastie!

Reply

Celý Zakynthos je překrásný, taky to byla jedna z mých nejlepších dovolených 🙂 

Přesně tak! Děkujeme <3

Reply

I really love how positive you are! It's raelly inspiring!

Lucie, xx

 

http://thefrenchpier.blogspot.com/

Reply

<3 Thank you

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.