IMG_8426

První fotky od našich úžasných fotografů dostaneme až za pár dní, ale nechci vás tak dlouho napínat, takže vám zatím ukážu alespoň pár záběrů, co se povedlo udělat na mobil mně nebo našim hostům. 

IMG_9091

Jak už asi víte, měli jsme třídenní svatbu, takže v pátek navečer jsme se sešli na statku s těmi nejbližšími, něco málo jsme připravili, přijely i naše koordinátorky, aby pověsily světýlka a rozhodily stoly, já a moje družičky (a Teo a Filip, já vím!) jsme lepili samolepky na kelímky na kafe a potom jsme se přesunuly do našeho pokoje, takže jsem poslední noc před svatbou byla už jenom s holkama. 

IMG_8045

V sobotu jsme si užily dokonalé a pomalé ráno – což je jeden z důvodů, proč jsem tak vděčná, že jsme měli obřad až pozdě odpoledne. V klidu jsme se nasnídaly a připravily, zatímco venku byly přípravy už od rána v plném proudu. 

IMG_6035

Nádherné kytičky mých družiček <3

79b45eae-5deb-4b0e-80fa-3d9505710da7

Momentka z odchodu na obřad, kdy mi holky pomáhaly sejít schody v těch obrovských šatech. 

IMG_7668 2

Manželé <3 

6268e631-6acc-4f50-8d6d-8d852e97ece4 31caa5cc-ae77-42ea-af69-140e5f2332f6

Jedna z těch chvil, na kterou jsem se nejvíc těšila – náš první tanec. Zapadající slunce, světýlka, prskavky, kolem nás naši nejmilejší lidé, naše písnička a my dva. Neumím si představit dokonalejší moment. 

IMG_0710-2

Žádnou noc jsem si neužila víc než tuhle. Tancovala jsem jako blázen až do čtyř do rána. Jedna z věcí, co vás zajímala, byla jestli se budu večer převlékat. Nakonec jsem to udělala a jsem za to ráda. Ve svých svatebních jsem vydržela do dvou do rána, takže jsem si je užila na maximum, ale potom jsem z nich byla už docela vyřízená po všem tom skákání a točení, a když jsem si dala rychlou sprchu a oblékla tyhle krajkové, byla to úžasná úleva.

Nechtěla jsem se moc rozepisovat do detailů, to si schovám na články s oficiálními fotkami. Takže se těšte, bude toho hodně! 😀 x


I'll add the translation as soon as I can! xx

8 comments

Reply

Strašně Vás obdivuji, jak mladý pár jako jste vy v dnešní době vstoupí do manželství :). Je to krásné, když dva se vezmou z lásky. Také nás čeká brzy svatba po 6ti letech a přiznám se,že se těším na vaše fotky a video a snad načerpám nějakou inspiraci. Přeji hlavně hodně štěstí a společné souznění 🙂 

Reply

Moc děkujeme <3 A držím palce, ať všechno vyjde tak, jak si přejete 🙂 x

Reply

Nemůžu se dočkat fotek! Svatba musela být krásná na na živo ještě krásnější <3 Krásný a dojemný článek <3

Reply

Wow, to vypada naprosto uzasne Market! 

Reply

Ahoj Marketko? 

Nemam slov,kraaasa uz se tesim na dalsi fotecky.Moc vam to sluselo?Mohu se zeptat(jestli to neni tajne?) na kterem statku se konala ta krasna svatba?

Reply

Ahoj, dekujem <3 Misto svatby ale zverejnovat nebudu, pani majitelka si to nepreje, nechce tam mit moc svateb 🙂 

Reply

 dobrý den nevím jestli vám mohu tykat tak radši vykám . Omg ! užásná svatba jako z pohádky. byla tak skvělá takovou bych taky chtěla. moc moc vám to přeju jste ten nejlepší pár na světě . mohla bych se zeptat ja se jsmenuje tato aplikace na blog? už asi rok hledám různé aplikace ale marně ale co jsem oběvila tebe tak mně velmi zaujala . a věřím že jednou budeš velmi velmi populární smekám před tebou . JSEŠ MŮJ VELKÝ VZOR. někdo má svůj vzor např. demi lovato nebo nějakého herce ale já tebe. teď půjdu do devítky a budu teda chtěla bych dělat přijímací zkoušky na marketingovou komunikaci tak jsem zvědavá jak to dopadne . co jsem tě začala sledovat tak jsem se začala zajímat o zdravou stravu a moc se mi osvěčila. jsem z tebe tak nadčená klidně bych psala tenhle komentář hodiny 🙂

byla bych moc ráda za odpověď zajímá mně tvůj názor 🙂 předem děkuji 

Reply

Ahoj Markétko, prozradíš odkud si měla ty bílé střevíčky? Podobné sháním na svou svatbu, ale zatím jsem nikde nesehnala. Moc děkuji a krásný den, Míša

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.