IMG_3018 IMG_3001copy IMG_3029 IMG_3000copy IMG_3040 IMG_3002 IMG_3032 IMG_3033copy IMG_3015 IMG_3035 IMG_3009copy IMG_3026

sako Zara / kalhoty Stradivarius / top New Yorker (starý) / boty tady / kabelka Furla / hodinky Daniel Wellington

Achjo, zase ty šedý kalhoty. Slibuju, že tohle už je poslední outfitový článek s nimi! ..Alespoň na nějakou dobu 😀 Jsou prostě nejpohodlnější a hodí se ke všemu – a obzvlášť v kombinaci s růžovou je miluju. Mám radost, že jsem letos stihla fotky s rozkvetlými stromy, každý rok se na to těším, má to prostě takové kouzlo.

Jak se jinak dnes máte? Já se topím v bakalářce, termín odevzdání se blíží a já zdaleka nejsem u konce. Už se těším na ten den, až jí odevzdám a budu si moct alespoň na chvíli oddechnout, než se začnu připravovat na státnice. No nic, užijte si krásný čtvrtek. <3 A děkuju Aničce za skvělý fotky! 


Ahh, these grey trousers again. I promise this is the last outfit post with them! .. At least for a while 😀 They're just so comfy and look great with everything – especially with pink. I'm so happy I managed to shoot some photos with the blossoming trees this year, I always look forward to this, these photos have some magic in them. 

How are you guys today? I'm drowning in my bachelor thesis, the deadline is getting closer and closer and I'm not even near to finishing it. I can't wait for the day when I hand it and I'll catch some breath before I start studying for my finals. Anyways, have a lovely Thursday babes. <3 And thanks to my friend Anička for these photos! 

9 comments

Reply

To jsou tak nádherné, pozitivní fotky! ♥

Moc ti to sluší a naopak, outfity s těmi úžasnými kalhotami mě šíleně baví, navíc když je to pokaždé s něčím jiným 🙂 Přeji hodně štěstí s bakalářkou, ať vše vyjde jak má! 

 

Reply

Děkuju moc ❤️

Reply

Miluju fotky se sakurama!!! Moc ti to slusi Market, ty boty naprosto milujuuuuu. 

Sandra

Reply

Děkuju moc! <3 Já taky, nosím je pořád 😀 x

Reply

Krásné prostředí, krásný outfit a ještě krásnější slečna.. tolik pozitivního a tolik inspirace z každé tvojí fotky, článku i videu. Jsem moc ráda, že jsem tě před pár měsíci objevila, jsi úžasná! 🙂

Reply

Mockrát děkuju <3

Reply

Uzasny fotky! Ty se ti Market opravdu povedly. Kombimace tech barev je uzasna 🙂

Reply

Moc děkuju <3

Reply

Mňa takéto jarné fotky snáď nikdy neomrzia. Veľmi ti to pristane. 

https://lamodaeanarchia.blogspot.it/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.