IMG_0356 IMG_0386 copy IMG_0363 IMG_0373

Dneska jsem vám chtěla přidat outfit post, ale pršelo a navíc jsem měla tolik práce, že jsem zůstala celý den v pyžamu. Tak jsem vám alespoň nafotila svůj zásnubní prstýnek! Věřili byste tomu, že už je to skoro měsíc, co jsme zasnoubení? Čas utíká tak rychle a hrozně mě to znervózňuje, protože nemám tušení, jak to všechno stihneme, ale samozřejmě se neskutečně těším. Každopádně – tohle je můj prstýnek. Vždycky se usmívám jako blázen, když se podívám na svojí levou ruku. Je prostě perfektní. Je to zlatý kroužek se sedmi diamanty. Na fotkách to vypadá jako jeden větší diamant, ale když se podíváte pořádně, uvidíte 7 menších kamínků. Vilda si myslel, že je to kroužek s jedním kamínkem, takový prstýnek jsem si přála, takže byl trochu v šoku, když jsem mu řekla, že je to sedm kamínků (prostě klasickej chlap, haha), ale potom si vymyslel příběh, že je to symbolicky za 7 let, co jsme spolu. No nemilujte ho.

Mimochodem, prohodila jsem verze textů (což jste si asi všimli :D), snad vám to takhle bude vyhovovat víc. Pusu!


I wanted to give you outfit post today, but it was raining and I had so much work to do that I stayed in my PJ's all day. So I took some photos of my engagement ring instead! Can you believe it's been almost a month since he proposed? Time flies so fast, it makes me really nervous when I think about next year. But I'm really excited about everything of course. Anyways, this is my beautiful ring. I'm smiling like a crazy person everytime I look down on my hand. It's the most perfect ring ever. It's gold with 7 diamonds. It looks like one diamond in photos, but when you look closer, you see seven smaller stones. My fiancé thought it's one stone which is what I've always wanted so he was a bit shocked when I told him there are seven (well, typical man haha), but then he made up a story that it's perfect because we've been together for seven years. Love him.

By the way I switched the text versions (which you probably noticed :D), it feels better so I hope you don't mind. Hugs!

2 comments

Reply

Markétko nádhernej <33 letí to!

Reply

<3 <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.