IMG_8551 IMG_8568 IMG_8546 IMG_8545 IMG_8569

Hluboká castle is deffinitely one of the most beautiful places in the Czech Republic! It looks like a fairy tale. Good morning by the way. Did you sleep well? Almost every single morning my boyfriend tells me what I did or said during the night and let me tell you, sometimes it's so freaking funny. A few weeks ago, he told me that he went to bed (I was already asleep), he snuggled next to me and said "I love you so much".. And I said "SHUT UUUP!" 😀 I think he should start writing these stories down haha. We're gonna sleep in our apartment for the first time today so let's see what's gonna happen tonight. Have a lovely day babes! 


Hluboká je rozhodně jedno z nejkrásnějších míst v České republice. Úplně jako z pohádky. Jinak přeju krásné ráno. Jak jste se vyspali? Skoro každé ráno mi přítel vypráví, co jsem v noci řekla nebo udělala a občas je to fakt dost vtipné. Před pár týdny mi řekl, že šel za mnou do postele (já tou dobou už spala), přitulil se ke mně a řekl "Já tě tak miluju".. a já na to: "DRŽ HUBUUU!" 😀 Asi by si tyhle historky měl začít někam zapisovat haha. Dneska budeme poprvé spát v našem bytě, tak jsem zvědavá, co se v noci stane. Užijte si krásný den! 

4 comments

Reply

???????

Reply

:DDDD no jo no

Reply

:D:D:D:D:D:D prý ,,drž hubu" 😀 Markétko, tak teď jsem se od srdce zasmála 😀 Jinak krásné fotky jako vždy <3 Na zámek se také chystáme.

Reply

To jsem ráda, já jsem se taky hrozně smála, když jsem to psala 😀 xx

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.