IMG_1593s IMG_1601sbikiniIMG_1584sIMG_1613s
Good morning! How are you? I'm having a great day, we woke up before 7, had some fruit for breakfast and then we went to see the Sekumpul waterfall. You must be thinking we're crazy, but the waterfalls here are so beautiful that we just have to see them all. And this was probably our last and most beautiful one. 
 
We took these pictures yesterday when we were chilling by the pool, the bikini is from H&M (bought last year) and the kimono is from New Yorker. Now I'm gonna jump in the pool and get some tan before we go to Singaraja in the evening. Hugs!
 
//
 
Dobré ráno! Jak se máte? Já mám skvělý den, vzbudili jsme se před sedmou, dali si ovoce k snídani a vyrazili na Sekumpul waterfalls. Musíte si myslet, že jsme blázni, když pořád jezdíme na vodopády, ale je jich tu tolik a jsou tak krásné, že je prostě musíme vidět. Ty dnešní byly navíc nejspíš naše poslední a taky nejkrásnější.
 
Tyhle fotky jsme udělali včera, když jsme se váleli u bazénu. Plavky jsou z H&M (koupené loni) a kimono z New Yorkeru. Teď si jdu zaplavat a chvíli se opalovat, než večer vyrazíme do Singarajy. Pusu!

2 comments

Reply

Nádherné fotky))

Reply

Děkuji!! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.