IMG_2233

Markéta, 24 let, social media influencer & content creator. Na svých platformách sdílím svůj život a snažím se inspirovat ostatní. Blogování jsem se začala naplno věnovat v roce 2012 a po malých krůčkách se blog postupně vyvinul do podoby, jakou vidíte dnes. Můj blog je více méně můj život na fotkách. Je to místo, kde sdílím svůj každodenní život, od outfitů až po svoje myšlenky. Protože jsem cítila, že se chci svým čtenářům ještě víc přiblížit, sebrala jsem odvahu a po dlouhém váhání v únoru 2018 začala pravidelně natáčet videa na Youtube.  

Miluji módu, cestování, pozitivní lidi a dobré jídlo. 

S manželem jsme spolu 10 let, z toho dva roky manželé a právě čekáváme naše první miminko <3

Nezapomeňte mě sledovat i na mých sociálních sítích: 

INSTAGRAM

YOUTUBE

FACEBOOK

frankmarketa@gmail.com

xx


Marketa, 24 yo social media influencer and content creator. I share my life online trying to inspire others. I started blogging in  2012 and with tiny little steps I’m standing here, blogging full-time. My blog is pretty much my life in pictures. It’s a place where I share my everyday life, from outfit photos to my thoughts. Because I felt like I want to get closer to my readers, I challenged myself and in February 2018 I started creating content on my Youtube channel. 

 I love fashion, traveling, positive people and good food.

With my husband, we’ve been together for 10 years and we’ve been married for 2 years. Now we’re expecting our first child <3

Don’t forget to follow me on my social media:

INSTAGRAM

FACEBOOK

frankmarketa@gmail.com

xx