Poslední dva dny jsem strávila stříháním vlogu z Berlína a tohle je výsledek! Abych byla upřímná, takhle nervózní jsem už fakt dlouho nebyla. Bloguju už spoustu let, tak jsem si myslela, že mi natáčení nebude připadat zvláštní, protože jsem na kameru svým způsobem zvyklá, ale teda byl to boj 😀 Youtuberka na plný úvazek se ze mě asi nestane, ale myslím, že bude fajn oživit to tady jednou za čas nějakým videem. Doufám, že se vám bude líbit a moc ocením zpětnou vazbu. A samozřejmě budu ráda, když budete můj kanál odebírat. Pusu!


I've been working on my Berlin vlog for the past two days and here's the result! To be honest, I haven't been this nervous in a very long time. I've been blogging for many years now so I thought it won't feel weird because I'm used to be in front of the camera, but vlogging is tough 😀 I'm not planning to be a full time youtuber, but I think it would be fun to put a video up for you guys from time to time. I decided to vlog in czech though because most of my followers are czech, but we'll see, maybe I'll create an english channel someday. Hope you'll enjoy it anyway!

3 comments

Reply

Moc moc povedeny video, byla bych strasne rada, kdyby si casteji na cestach nebo i v kazdodennim zivote tocila! <3

Reply

Budu se snažit :*

Reply

Ahoj Marketka, dnes je naozaj zle pocasie a moje popoludnie travim citanim tvojho blogu resp starych clankov a pri tomto som sa veru pobavila ako tu pises ze youtuberka z teba nebude a ake ti pride natacanie zvlasne ….a pozri sa kde si dnes <3.. milujem tvoju tvorbu! :-*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.